Darmowy Webinar – Zarządzanie zespołem rozproszonym

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Darmowy Webinar – Zarządzanie zespołem rozproszonym

Dzisiejsza sytuacja gospodarcza i potrzeby rynku pracy powodują, że firmy, instytucje i organizacje zmuszone są szukać nowych sposobów organizacji pracy i współpracy. Sytuacja kiedy mamy do czynienia z zespołami rozproszonymi staje się coraz częstsza i powszechna. Dotyczy to nie tylko oddziałów centrali w terenie, ale również działów, wydziałów i sekcji. Znane są sytuacje, że pracownicy tego samego kilkuosobowego wydziału pracują w różnych lokalizacjach. To już powszechna sytuacja w firmach o zasięgu krajowym i globalnym. 💼🌎

Trudność w zarządzaniu zespołem rozproszonym polega na tym, że wymaga skoordynowania działania wielu osób, z którymi menedżer i inni w zespole nie mają na co dzień bezpośredniego kontaktu. Webinar dostarczy niezbędnych inspiracji do wydobycia z Twojego zespołu rozproszonego wszystkiego co w nim najlepsze.

Skorzystaj ze szkolenia: Zarządzanie Zespołem Rozproszonym 🧑💻organizowanego przez Brainstorm Group – już teraz zapraszamy Cię na webinar, który poprowadzi dla Was nasz trener Ireneusz Wolski.

⌚️Czas trwania webinaru to ok. 1 godzina, po której nastąpi sekcja pytań i odpowiedzi.

ZGŁOSZENIA:

W celu otrzymania linka do wydarzenia, prosimy o przesłanie swojego:
– imienia i nazwiska
– adresu mailowego
– numeru telefonu

na adres: 📧kstrach@brainstorm.biz.pl 📞509967053

cze 14 2021

Szczegóły

Data: 14 czerwca 2021
Godzina: 13:00 - 14:00
Kategorie: , ,

Miejsce