Interfejs DDI

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Interfejs DDI

Zapraszamy na bezpłatny webinar “Interfejs DDI”

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem,  dlatego rozpoczynamy cyklu bezpłatnych webinarów dla szerokiego grona odbiorców. Podczas webinarów zaprezentujemy najnowsze produkty SEW-EURODRIVE oraz korzyści z ich zastosowania.

W dniu 3 czerwca o godz. 10:00 pokażemy Interfejs DDI, który pozwala łatwo, szybko i automatycznie skonfigurować falownik do podłączonego silnika. Jak to możliwe? Po prostu bierzesz silnik z interfejsem DDI, podłączasz do falownika i już, wszystko gotowe – falownik samodzielnie zaciągnie informacje i dane.

Dzięki temu, użytkownik może skoncentrować się na dalszych czynnościach uruchomieniowych związanych z procesem i aplikacją. Interfejs DDI umożliwia również przesyłanie danych diagnostycznych o stanie napędu, takich jak temperatura czy sygnały z czujników dodatkowych. W czasie tej prezentacji poznasz wszystkie korzyści z zastosowania interfejsów DDI, takie jak elastyczna produkcja, oszczędność czasu i redukcja kosztów instalacji.

Webinar poprowadzi Konrad Florczyk, inżynier aplikacyjny SEW-EURODRIVE z wieloletnim doświadczeniem.

 

Webinar – informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie webinaru. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia  „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 2 czerwca.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl.

Webinar rozpoczynamy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Prezentacja startuje o 10:15.

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym, gdzie na bieżąco odpowiadamy na pytania. Po zakończeniu prezentacji – odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję.

Zapisz się na nasz webinar już dziś!

SEW-EURODRIVE Polska

cze 03 2020

Szczegóły

Data: 3 czerwca 2020
Godzina: 10:00 - 11:30
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie: , , , ,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce