Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021

ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Teren targów obejmuje powierzchnię ekspozycyjną zlokalizowaną na prawie 4 ha terenów rekreacyjnych u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji „plenerowych” czy prezentacji najnowszych technologii w Strefie Praktycznych Pokazów.

Targom towarzyszy konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

W targach ENERGETAB organizowanych przed pandemią COVID-19, rokrocznie brało udział ponad 700 wystawców z kilkudziesięciu krajów Europy, Azji i USA,

Targi ENERGETAB 2020 były pierwszymi „w realu” targami elektrotechniki i energetyki które odbyły się w Polsce po wiosennym lockdownie, w których uczestniczyło około 250 wystawców.

 

wrz 16 2021

Szczegóły

Data: 16 września 2021
Godzina: 08:00 - 17:00
Kategorie: , , ,
WWW: Przejdź na stronę