Motywowanie dostawcy w kryzysie

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Motywowanie dostawcy w kryzysie

Kryzys wywołany coronavirusem, rozwój polskiego samochodu elektrycznego mogą stworzyć polskim firmom branży motoryzacyjnej możliwość awansu w łańcuchu dostaw. Aby awansować w rankingu dostawców trzeba dobrze się przygotować. Także do negocjacji.

PSML – Polish Supply Management Leaders zaprasza na webinar, na którym będziemy rozmawiali o dźwigniach negocjacyjnych wykorzystywanych przez Kupców T1 i OEM. Na podstawie praktycznych przykładów omówimy najczęściej pojawiające się „motywatory” zwiększające chęci i zaangażowanie dostawcy do współpracy.

Czego dowiesz się na webinarze?

Pozytywna i negatywna motywacja dostawcy

Jak kupcy OEM/T1 motywują dostawców do współpracy?

Aspiracje polskich producentów branży motoryzacyjnej zwiększają się. Ma na to wpływ rozwój elektromobilności, pojawienie się projektu IZERA oraz tendencja do skracania łańcuchów dostaw w związku z Covid-19. Aby awansować w rankingu dostawców trzeba dobrze się przygotować. Także z perspektywy negocjacyjnej. Zapraszamy na webinar którym będziemy rozmawiali o dźwigniach negocjacyjnych wykorzystywanych przez Kupców T1 i OEM. Na podstawie praktycznych przykładów omówimy najczęściej pojawiające się „motywatory” zwiększające chęci i zaangażowanie dostawcy do współpracy.

O czym będziemy rozmawiali?

– Jak w negocjacjach biznesowych wykorzystać rzeczywisty i potencjalny wzrost zamówień?

– Czy pogarszająca się sytuacja rynkowa może pomóc w realizacji celów negocjacyjnych?

– Jak wykorzystać wyniki jakościowe i logistyczne dostawcy podczas negocjacji?

Dowiecie się tego 1️⃣7️⃣ listopada na webinarze „Motywowanie dostawcy w kryzysie”, który Szymon Tochowicz poprowadzi wspólnie z Łukaszem Staroniem, dyrektorem zakupów w Nexteer Automotive.

lis 17 2020

Szczegóły

Data: 17 listopada 2020
Godzina: 08:00 - 17:00
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie:
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce