- Firma RITTAL zaprasza na nowy cykl webinarów: Zintegrowany Łańcuch Wartości Rittal i EPLAN, pokazujący jak nasze rozwiązania automatyzują oraz industrializują prefabrykację szaf sterowniczych i rozdzielnic, wykorzystując wspólne know-how, jak również wzajemnie dopasowane oprogramowanie, technologię opartą o rozwiązania systemowe oraz maszyny do automatyzacji.Tajemnica naszego sukcesu leży w poprawie współdziałania etapów projektowania rozwiązań i ich prefabrykacji.
Cykl składa się z 8 webinarów, a każdy z nich jest poświęcony osobnemu elementowi łańcucha.
Każdy webinar jest bezpłatny, a na jego zakończenie jest zarezerwowany czas na dyskusję
i odpowiedzi na pytania uczestników.Webinary są nagrywane, a nagrania wraz z dodatkowymi materiałami są udostępniane uczestnikom oraz osobom, które się zarejestrowały.
Zapraszamy do udziału - Webinar 4 – pt: „Oprogramowanie Rittal VX25 Power Engineering jako intuicyjne narzędzie do doboru rozdzielnic zgodnie z normą PN-EN 61439”
- poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk, product manager odpowiedzialny za rozdział mocy, i zaprezentuje funkcje oraz możliwości darmowego programowania VX25 Power Engineering oraz narzędzi pomocniczych i skonfiguruję podczas spotkania przykładową rozdzielnicę VX25 Ri4Power zgodną z obowiązującymi normami.
- To wydarzenie minęło.
Oprogramowanie Rittal VX25 Power Engineering jako intuicyjne narzędzie do doboru rozdzielnic zgodnie z normą PN-EN 61439
Maj
11
2020