Tworzenie projektu zabudowy rozdzielnicy z wykorzystaniem Platformy EPLAN

Ładowanie Wydarzenia
 • To wydarzenie minęło.

Tworzenie projektu zabudowy rozdzielnicy z wykorzystaniem Platformy EPLAN

 • Firma RITTAL zaprasza  na nowy cykl webinarów: Zintegrowany Łańcuch Wartości Rittal i EPLAN, pokazujący jak nasze rozwiązania automatyzują oraz industrializują prefabrykację szaf sterowniczych i rozdzielnic, wykorzystując wspólne know-how, jak również wzajemnie dopasowane oprogramowanie, technologię opartą o rozwiązania systemowe oraz maszyny do automatyzacji.Tajemnica naszego sukcesu leży w poprawie współdziałania etapów projektowania rozwiązań i ich prefabrykacji.

  Cykl składa się z 8 webinarów, a każdy z nich jest poświęcony osobnemu elementowi łańcucha.

  Każdy webinar jest bezpłatny, a na jego zakończenie jest zarezerwowany czas na dyskusję
  i odpowiedzi na pytania uczestników.

  Webinary są nagrywane, a nagrania wraz z dodatkowymi materiałami są udostępniane uczestnikom oraz osobom, które się zarejestrowały.
  Zapraszamy do udziału

 

 • Webinar 2 – pt: „Tworzenie projektu zabudowy rozdzielnicy z wykorzystaniem Platformy EPLAN”
 • wprowadzący Bartosz Bucki – ekspert z zakresu oprogramowania Eplan z firmy AB-Micro Sp. z o.o., który zaprezentuje w jaki sposób przygotować się do procesu projektowego oraz z jakich narzędzi wspomagających warto skorzystać, w tym oprogramowania EPLAN oraz jego połączenie z oprogramowaniem Rittal. Pokaże jak powstaje cyfrowy bliźniak czyli trójwymiarowy prototyp rozwiązania oraz jak optymalnie weryfikować błędy i wprowadzać poprawki do koncepcji projektu.
maj 06 2020

Szczegóły

Data: 6 maja 2020
Godzina: 10:00 - 11:00
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie:
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce