Webinarium: See the Noise, Fix the Noise – EMC webinar

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Webinarium: See the Noise, Fix the Noise – EMC webinar

Dla kogo to webinarium?

Webinarium skierowane jest zarówno do doświadczonych inżynierów projektujących urządzenia i układy scalone, jak i inżynierów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dziedzinie EMC.

Zakres tematyczny

Szkolenie zostanie przeprowadzone w języku angielskim. Prelegent, Lee Hill, tak opisuje jego zakres: Imagine how difficult electrical engineering would be without prawo Ohma! How would we be able to explain even the simplest electrical circuits such as a glowing light bulb connected to a battery? Yet most electrical engineers are not taught prawo Ohma for noise circuits, and most EMC/EMI test failures are caused by noise current that is correctly called common-mode current.

Podczas tego krótkiego 30-minutowego webinaru, Lee wyjaśni i zademonstruje common-mode current (prąd w trybie wspólnym) za pomocą analizatora widma, cyfrowego obwodu szumu i żarówki. Nie uwierzysz, jak łatwo jest zrozumieć prąd w trybie wspólnym dzięki unikalnym i łatwym do zrozumienia technikom nauczania Lee.

Lee przyleci do Polski w dniach 16-18 listopada, aby uczyć zaawansowanego projektowania płytek drukowanych z uwzględnieniem EMC i SI oraz projektowania mechanicznego dla EMC.

Szczegóły >>

Prelegent

Webinarium: See the Noise, Fix the Noise – EMC webinar

Lee Hill

Lee Hill współzałożyciel SILENT Solutions LLC&GmbH, jeden z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie EMC,
Member of Adjunct Faculty, Worcester Polytechnic Institute, USA
EMC Course Tutor, University of Oxford (England)
czytaj więcej o prelegencie >>

cze 22 2020

Szczegóły

Data: 22 czerwca 2020
Godzina: 13:00 - 14:00
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie:
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce