Produkcja w realiach Przemysłu 4.0 – startują warsztaty online firmy Streamsoft

Produkcja w realiach Przemysłu 4.0 – startują warsztaty online firmy Streamsoft

Planowanie i harmonogramowanie produkcji, integracja ERP-MES na panelu produkcyjnym, logistyka i zaopatrzenie oraz wiele więcej… Poznaj korzyści z systemu ERP w optymalizacji produkcji. Wejdź na www.informatykawprodukcji.pl!

Merytoryczna wiedza przekazana w formie 10 odcinków – Informatyka w Produkcji. Udział w warsztatach online filmy Streamsoft jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.informatykawprodukcji, żeby otrzymać dostęp do filmów.

Ważne! Do pobranych odcinków będziesz mógł powracać wielokrotnie.

Jakie tematy będą omawiane w ramach warsztatów?

Szczegóły na www.informatykawprodukcji.pl

Poznaj system ERP dobry dla firm produkcyjnych

Streamsoft Prestiż – to system ERP, który wyróżnia się rozbudowanym modułem Zarządzania Produkcją. Szczególnie popularny jest on w MŚP, co potwierdza ponad 350 wdrożeń w firmach produkcyjnych w tym sektorze.

Wszystkie procesy biznesowe w jednym narzędziu

Oczywiście, poza samym zarządzaniem produkcją i logistyką, system ERP obejmuje także pozostałe obszary działania przedsiębiorstw. Dostępne są takie moduły, jak m.in.: Finanse i Księgowość, Kadry i Płace z Panelem Pracownika, który umożliwia zdalną obsługę odcinków płacowych oraz urlopów, DMS – gwarantujący elektroniczny obieg dokumentów czy aplikacja Windykator, która jest wsparciem dla utrzymania płynności finansowej firmy.

Streamsoft Prestiż jest więc narzędziem kompleksowym i zapewnia obsługę kluczowych procesów biznesowych firmy z jednym narzędziu. Z drugiej strony, system daje możliwość integracji z innymi programami i urządzeniami.

Szeroki zakres integracji

W codziennej pracy ogromne znaczenie ma np. gwarancja dobrej współpracy z urządzeniami na produkcji (np. panele dotykowe, kolektory danych, skanery kodów kreskowych, wagi elektroniczne, tablety, smartfony). Streamsoft Prestiż to także sprawny przepływ danych produkcyjnych dzięki integracji z oprogramowaniem MES (np. Golem OEE), ale także CAD/CAM (np. SolidWorks).

Poznaj szczegóły na warsztatach online firmy Streamsoft!

Informatyka w Produkcji
Bezpłatne warsztaty online dla firm produkcyjnych

Zapisz się na www.informatykawprodukcji.pl!

źródło: Streamsoft