Efektywna automatyzacja produkcji

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Efektywna automatyzacja produkcji

Zapraszamy na webinar „Efektywna automatyzacja produkcji”.

Industry 4.0, Smart Factory, Digitalizacja, Efektywność energetyczna – to pojęcia coraz częściej pojawiające się w kontekście budowania inteligentnych fabryk oraz automatyzacji procesów produkcji. Brzmi skomplikowanie? To nic innego jak zastosowanie najnowszych komponentów techniki napędowej i stworzenie efektywnych rozwiązań przy wsparciu zaawansowanej wiedzy.

Podczas tego webinaru dowiecie się jakie produkty i rozwiązania SEW-EURODRIVE wpisują się w nasz modułowy system rozwiązań automatyzacji produkcji. Pokażemy sposoby na optymalizację  kosztów inwestycji, zwiększenie elastyczności produkcji oraz efektywności energetycznej.

Stawiamy na efektywną automatyzację, która gwarantuje niezawodność i dostępność systemów w niepewnych czasach.

Webinar poprowadzi Konrad Florczyk, inżynier aplikacyjny SEW-EURODRIVE z wieloletnim doświadczeniem w doborze i optymalizacji rozwiązań napędowych.

>>Zapraszamy do rejestracji.<<<

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronach webinarów. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję.

Zapisz się na nasz webinar już dziś!

SEW-EURODRIVE Polska

Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

 

sie 20 2020

Szczegóły

Data: 20 sierpnia 2020
Godzina: 12:30 - 14:00
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie: , ,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce