Kryzys trampoliną sukcesu cyfrowej transformacji – Help Desk, Service Desk, obsługa klienta

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Kryzys trampoliną sukcesu cyfrowej transformacji – Help Desk, Service Desk, obsługa klienta

Kryzys trampoliną sukcesu cyfrowej transformacji – Help Desk, Service Desk, obsługa klienta

Czy jesteś pracownikiem Help Desk lub Service Desk, a może pracownikiem Centrum Usług Wspólnych?
Czy masz dosyć telefonów i maili od klientów lub twój system do Help Desk mógłby wykonywać więcej pracy za ciebie?
Czy chcesz wdrożyć system do Help Desku, Service Desku i obsługi klienta, a może zastanawiasz się czy taką usługę można zlecić firmie zewnętrznej?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś tak lub po porostu interesują cię rozwiązania klasy IT Service Managment to ten webinar jest dla właśnie dla Ciebie.

Czego się dowiesz w 45 min?

Sto pytań do

Obsługa pytań I problemów użytkowników napływających w dużych ilościach. Centrum
samoobsługowe I baza wiedzy. Przedstawienie sposobu na samodzielne rozwiązywanie problemów
użytkowników I nadzorowanie przez nich zgłoszonych problemów.

Znajdziesz tu m.in. sporo przydatnych informacji o samoobsłudze i bazie wiedzy

Odpowiedź na każde pytanie

Obsługa dużych ilości zgłoszeń z zachowaniem niskiego czasu obsługi I ustalonych priorytetów, dostęp do bazy wiedzy z punktu widzenia pracownika HD. Zarządzanie zgłoszeniami, incydentami I problemami, SLA, eskalacja zgłoszeń I baza wiedzy. Jak zorganizować, usystematyzować I przyspieszyć pracę HD na podstawie ustalonych kryteriów.

Porozumienie podstawą współpracy

Usługi standardowe w modułach samoobsługowych przyspieszające prace nad standardowymi (częstymi, wymagającymi konkretnych z góry przewidzianych danych wejściowych) zgłoszeniami I problemami, poprzez dostarczanie odpowiednich informacji wejściowych. Komunikacja między HD I użytkownikiem

Jakie korzyści biznesowe mogę osiągnąć z wdrożenia systemu klasy ITSM

Outsourcing ? Czy warto zlecić obsługę serwisu zgłoszeniowego na zewnątrz ?

Prelegenci

jerzy_

Jerzy Greblicki

jest dyrektorem Radical Automation Division w firmie AIUT.
Ma ponad 20 – letnie doświadczenie w dziedzinie informatyki i automatyki. Od 1996 r. związany z Wydziałem Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Doktoryzował się na Politechnice Wrocławskiej. Pracował nad kilkoma projektami dotyczącymi architektury systemów przetwarzania danych w chmurze (ang. Cloud Computing systems).
Przez ostatnie 10 lat pracował nad optymalizacją procesu logistyki dla przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie zajmuje się opracowywaniem, wdrażaniem i produkcją
autonomicznych pojazdów AGV dla przemysłu motoryzacyjnego. Jest także odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie rozwiązań Przemysłowego Internetu Rzeczy


 

control-desk-piotr-bak

Piotr Bąk

specjalista do spraw wdrożeń i rozwoju produktów z grupy IBM Maximo, z wieloletnim doświadczeniem na polu instalacji rozwiązań opartych o Control Desk. Posiada certyfikaty zarówno z dziedziny implementacji Maximo i produktów powiązanych jak również z dziedziny zarządzania projektami. Jego portfolio obejmuje największych użytkowników Maximo w Polsce gdzie pracował jako projektant i konsultant techniczny oraz trener użytkowników. Obecnie pełni funkcję Kierownika projektu oraz Kierownika sekcji wdrożeń systemów EAM w firmie AIUT Sp. z o.o. Hobbystycznie trenuje i prowadzi treningi sztuk walki.


 

mateusz

Mateusz Iwanicki

Kilkanaście lat doświadczeń w doradztwie biznesowym i sprzedaży B2B, prywatnie siatkarz i miłośnik rodzimych Bieszczad, obecnie największy jego projekt to miesięczny syn Mikołaj, a główny target to zadowolona żona i spokojni sąsiedzi.

lis 18 2020

Szczegóły

Data: 18 listopada 2020
Godzina: 11:00 - 12:00
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie: , , , , , , , ,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce

Organizator

AIUT Sp. z o.o
Phone: +48 32 775 40 00
WWW: Visit Organizer Website