Odwiedź WIRTUALNE STOISKO firmy SSI SCHÄFER

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Odwiedź WIRTUALNE STOISKO firmy SSI SCHÄFER

SSI SCHAEFER uruchomił wirtualne stanowisko dla Targów LogiMAT 2020

SSI SCHAEFER uruchomił wirtualne stoisko dając tym samym, obecnym klientom oraz zainteresowanym firmom, wgląd w technologię sprzętową i oprogramowanie. Pomimo odwołania targów LogiMAT , SSI SCHAEFER znalazł rozwiązanie, które ma na celu zaprezentowanie najnowszych rozwiązań produktowych dla logistyki magazynowej. Nasz zespół ekspertów demonstruje kluczowe technologie i oferuje osobisty dialog z naszymi specjalistami.

Firma SSI SCHAEFER musiała odwołać udział w targach LogiMAT 2020  w Stuttgarcie/Niemcy, z powodu szybkiego rozprzestrzeniania się coronavirusa. Wkrótce potem, targi zostały oficjalnie odwołane.

Odwiedź nas na https://virtual.ssi-schaefer.com/en/start

W celu utrzymania kontaktów z klientami, jak to zwykle bywa podczas targów, SSI SCHAEFER uruchomił wirtualne stoisko.„Utrzymujemy kontakt z klientami i jesteśmy przekonani, że wirtualne stoisko na naszej stronie internetowej z różnymi opcjami dialogu jest świetną alternatywą dla naszych klientów, partnerów i zainteresowanych firm”, mówi Enrico Gazzano, wiceprezes ds. marketingu globalnego w SSI SCHAEFER.

Na www.ssi-schaefer.com, zwiedzający znajdą eksponaty prezentowane za pomocą animacji, filmów referencyjnych, wywiadów i prezentacji ze zdjęciami, studiów przypadku i broszur. Eksperci SSI SCHAEFER oferują doradztwo w zakresie poszczególnych produktów lub kompleksowych rozwiązań dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Interaktywne narzędzia, takie jak bezpośredni kontakt telefoniczny z ekspertami i czat na żywo, ułatwiają indywidualne konsultacje – podobnie jak w przypadku targów. Intensywna wymiana informacji z klientami i zainteresowanymi odwiedzającymi targi LogiMAT 2020 może nadal odbywać się, ale tym razem za pośrednictwem technologii.

Wirtualne stoisko skupia się na produktach i koncepcjach zrównoważonej i zorientowanej na przyszłość intralogistyki. W segmencie komisjonowania SSI SCHAEFER prezentuje manualne i w pełni zautomatyzowane rozwiązania, takie jak robotyka komisjonowania, przenośnik podwieszany SSI Carrier do handlu e-commerce i zastosowań wielokanałowych, a także pionowy regał windowy  LOGIMAT® wyposażony w  LOGISAFEPICK, który umożliwia komisjonowanie w 100% bezbłędne.

Prezentowana jest również szeroka gama oprogramowania logistycznego SSI SCHAEFER od WAMAS® do SAP. Oprogramowanie jest dostępne jako samodzielne lub zintegrowane z systemem logistycznym.

lip 13 2020

Szczegóły

Data: 13 lipca 2020
Godzina: 00:00 - 23:59
Cena: Darmowy
Kategorie: , , ,
Tagi:,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce