Optymalizacja zużycia energii

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Optymalizacja zużycia energii

Zapraszamy na webinar dot. Optymalizacji zużycia energii, który odbędzie się:

  • 26 czerwca, o godz. 12:00 –>> zapisz się już dziś!

✔ Jak poradzić sobie z energochłonnym układem pompowym?

Mało kto zdaje sobie sprawę, że pompy stanowią obecnie około 10% zużycia energii w skali globalnej. Obliczenia wykazują, że jeśli wszyscy użytkownicy zastosowaliby pompy o wysokiej sprawności, udałoby się zaoszczędzić 4% ze światowego zużycia energii. W połączeniu z typowym okresem zwrotu inwestycji wynoszącym od 1 do 5 lat i korzystnej cenie inwestycji, instalacja pomp o wysokiej sprawności to kwestia nie tylko zdrowego rozsądku, ale również bardzo opłacalna inwestycja.

Optymalizacja ma na celu redukcje zużycia energii w Twojej firmie i zoptymalizowanie pracujących w nim pomp. Dlatego warto poświęcić chwilę i sprawdzić jakie oszczędności kryją Twoje pompy.


✔ Czy Twoje pompy są energooszczędne?

W kwestii zamiany istniejących pomp na nowe, bardziej energooszczędne modele najczęściej bazuje się na danych znamionowych. Niestety w wielu przypadkach rozwiązanie zamieniane jest w sposób „1:1” bez weryfikacji instalacji, co może skutkować nieoptymalną pracą pomp i nadmiernym zużyciem energii.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Udział w seminarium internetowym jest bezpłatny!

Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia, zalecamy korzystać z najaktualniejszych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge

cze 26 2020

Szczegóły

Data: 26 czerwca 2020
Godzina: 12:00 - 13:30
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie: , ,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce

Organizator

Grundfos Pompy Sp. z o.o.
Phone: 61 650 13 00
WWW: Visit Organizer Website