Podstawy techniki napędowej – motoreduktory

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Podstawy techniki napędowej – motoreduktory

Zapraszamy na webinar „Podstawy techniki napędowej – motoreduktory” (czas trwania: 1,5h)

Motoreduktor to serce naszych rozwiązań techniki napędowej. Lokalnie produkujemy 5 różnych typów przekładni o nieskończonej ilości opcji dodatkowych i o maksymalnym momencie obrotowym 13000Nm. Wiedza ta jest niezbędna do właściwego doboru techniki napędowej do konkretnego zastosowania i wymagań branży. Jest to skuteczny sposób na optymalizację kosztów oraz zadbanie o wysoką  efektywność energetyczną rozwiązania.

W czasie webinaru poznacie czym jest paszport naszego motoreduktora i jak znajomość symboli tam zamieszczonych wpływa na szybkość i skuteczność Waszego działania.

Zdradzimy najczęściej popełniane błędy przy doborze motoreduktorów i zaprezentujemy narzędzia on-line, które w kilka minut pokażą właściwą konfigurację.

Co więcej, dowiecie się na co zwrócić uwagę podczas eksploatacji motoreduktora, tak aby wydłużyć jego żywotność i zapobiec nieplanowanym przestojom linii produkcyjnej.

Webinar poprowadzi Jakub Szewczyk, trener SEW-EURODRIVE z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w zakresie serwisu mechanicznego.

>>Zapraszamy do rejestracji.<<<

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronach webinarów. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję.

Zapisz się na nasz webinar już dziś!

SEW-EURODRIVE Polska

Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

 

sie 20 2020

Szczegóły

Data: 20 sierpnia 2020
Godzina: 10:00 - 11:30
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie: , , , , ,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce