Pozyskuj, przetwarzaj, przewiduj – dane i wiedza w zarządzaniu produkcją

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Pozyskuj, przetwarzaj, przewiduj – dane i wiedza w zarządzaniu produkcją

Jest tylko jedna droga, która prowadzi do ulepszenia procesów produkcyjnych, zwiększenia marżowości produkcji, a przede wszystkim do wczesnego wykrywania i skutecznego eliminowania awarii – pozyskiwanie i analiza danych.

Koncepcja Przemysłu 4.0 w głównej mierze opiera się na maksymalnym wykorzystywaniu danych oraz zaawansowanej cyfryzacji. Dzisiaj już nikt nie kwestionuje siły i możliwości danych, dzisiaj przedsiębiorstwa dokonują wyboru najlepszych rozwiązań, które umożliwią optymalne wykorzystanie ich potencjału.

Pozyskuj, przetwarzaj, przewiduj – trzy najważniejsze kroki, które pomogą w podniesieniu konkurencyjności produkcji i utrzymaniu pozycji rynkowej. Czas na wykorzystanie szansy, jaką dają nowoczesne technologie!


ReliaSol wspólnie z ASKOM zapraszają na webinar z serii RS Technology Workshop.

Tematyka spotkania podzielona będzie na trzy bloki:

  1. Pozyskuj – niezawodne i najnowocześniejsze systemy do zbierania oraz archiwizacji danych z maszyn, linii i procesów produkcyjnych.

  2. Przetwarzaj – jak przetwarzać dane, aby uzyskać lepszy wgląd w działanie maszyn i urządzeń, używając połączonych mocy oprogramowania Asix oraz platformy RSIMS.  Jakie funkcjonalności są przydatne w analizie danych produkcyjnych.

  3. Przewiduj – jak integrować i wykorzystywać dane w systemie diagnostycznym RSIMS – rozwiązaniu, które pozwala na włączenie w procesy utrzymania ruchu potęgi sztucznej inteligencji.

Prezenter

Dariusz Broda

Specjalista ds. wdrożeń, manager projektów w ReliaSol. Odpowiedzialny za efektywne wdrażanie systemów RS.
www.reliasol.ai

Prezenter

Wacław Bylina

Inżynier Sprzedaży Systemu Asix. Praktyk z 30-letnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów SCADA. Prowadzi w Askom szkolenia w zakresie tworzenia aplikacji Asix.
www.askom.pl
lip 02 2020

Szczegóły

Data: 2 lipca 2020
Godzina: 09:00 - 10:30
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie: ,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce

Organizator

Reliability Solutions
Email:
WWW: Visit Organizer Website