Przygotowanie danych produkcyjnych w oprogramowaniu EPLAN Pro Panel

Ładowanie Wydarzenia
 • To wydarzenie minęło.

Przygotowanie danych produkcyjnych w oprogramowaniu EPLAN Pro Panel

 • Firma RITTAL zaprasza  na nowy cykl webinarów: Zintegrowany Łańcuch Wartości Rittal i EPLAN, pokazujący jak nasze rozwiązania automatyzują oraz industrializują prefabrykację szaf sterowniczych i rozdzielnic, wykorzystując wspólne know-how, jak również wzajemnie dopasowane oprogramowanie, technologię opartą o rozwiązania systemowe oraz maszyny do automatyzacji.Tajemnica naszego sukcesu leży w poprawie współdziałania etapów projektowania rozwiązań i ich prefabrykacji.Cykl składa się z 8 webinarów, a każdy z nich jest poświęcony osobnemu elementowi łańcucha.

  Każdy webinar jest bezpłatny, a na jego zakończenie jest zarezerwowany czas na dyskusję
  i odpowiedzi na pytania uczestników.

  Webinary są nagrywane, a nagrania wraz z dodatkowymi materiałami są udostępniane uczestnikom oraz osobom, które się zarejestrowały.
  Zapraszamy do udziału

 • Webinar 6 –  pt: „Przygotowanie danych produkcyjnych w oprogramowaniu EPLAN Pro Panel (otworowanie , konfekcjonowanie przewodów, drukowanie etykiet)”
 • poprowadzi Bartosz Bucki, ekspert z zakresu oprogramowania Eplan z firmy AB-Micro Sp. z o.o., który zaprezentuje czemu cyfrowy bliźniak to podstawa dokumentacji montażowej oraz w jakich sposób przygotować dane do kolejnych etapów prac wykorzystując oprogramowanie EPLAN wraz z narzędziami wspomagającymi.
maj 15 2020

Szczegóły

Data: 15 maja 2020
Godzina: 10:00 - 11:00
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie:
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce