Skuteczny i rentowny dział utrzymania ruchu

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Skuteczny i rentowny dział utrzymania ruchu

Kurs kompleksowo podejmuje najbardziej kluczowe zagadnienia z zakresu skutecznego doskonalania utrzymania ruchu i zarządzania majątkiem. Podczas 6 webinarów doświadczony ekspert i praktyk w jednej osobie – Arkadiusz Burnos – przeprowadzi uczestników szkolenia przez wszystkie najbardziej newralgiczne aspekty, z którymi na co dzień zmagają się szefowie utrzymania ruchu, główni mechanicy, pracownicy utrzymania ruchu, kierownicy produkcji, inżynierowie produkcji i procesu oraz specjaliści ds. planowania produkcji.

Specjalista w zakresie zarządzania majątkiem technicznym i utrzymania ruchu przedstawi sprawdzone narzędzia, procedury i systemy, które rzutują na efekty finansowe firmy. Przedstawi przykłady dobrych praktyk oraz wskaże, na które rozwiązania warto zwrócić szczególną uwagę, chcąc zoptymalizować procesy wewnątrz firmy.

Po ukończeniu kursu
• Wprowadzisz w swojej firmie skuteczną strategię doskonalenia UR i zarządzania majątkiem, która przyniesie wymierne efekty finansowe.
• Unikniesz najczęstszych i najbardziej kosztownych błędów związanych z wprowadzeniem systemów CMMS i EAM.
• Będziesz potrafił skutecznie wdrożyć prewencyjne utrzymanie ruchu.
• Przygotujesz program predykcyjny i skutecznie wdrożysz odpowiednie metody i strategie diagnostyczne.
• Będziesz w stanie właściwie przeanalizować awaryjność w UR i systemowo eliminować problemy techniczne, co przełoży się na większe zyski.
• Zaczniesz skutecznie zarządzać częściami zamiennymi. Przyjmiesz optymalną strategię materiałową dla utrzymania technicznego, co pozwoli Ci trafnie określać stany minimalne i maksymalne.

kw. 17 2020

Szczegóły

Data: 17 kwietnia 2020
Godzina: 08:00 - 17:00
Cena: 1800zł
Kategorie: , ,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce

Organizator

SUR
Email:
WWW: Visit Organizer Website