Zaawansowana optymalizacja tras

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zaawansowana optymalizacja tras

Odwiedzenie 10 punktów dla jednego kierowcy stwarza 3 628 800 możliwych kombinacji, z których należy znaleźć jedną najbardziej optymalną. Wybierając losowo kolejność punktów, mamy szansę w nie trafić z takim samym prawdopodobieństwem jak kupując 4 zakłady w Lotto na trafienie „szóstki”. A to tylko dla 10 punktów!

Jak znaleźć zestaw tras najkrótszych lub najtańszych, jak rozsądnie umieścić towar na dostępnych pojazdach, jak wyznaczyć trasy, jak obsłużyć w pierwszej kolejności punkty z priorytetem, z których przychód będzie podobny? To jedne z wielu zagadnień zbyt trudnych do rozwiązania przez umysł nawet doświadczonego specjalisty, z którymi algorytmika radzi sobie w kilka sekund. Webinar kierowany jest do osób odpowiedzialnych za wybór oprogramowania do planowania tras w firmach z branż: dystrybucja produkcji, FMCG, serwis, transport, logistyka, farmacja oraz dla wszystkich, którzy chcą zminimalizować koszty transportu i bardziej efektywnie obsługiwać klientów.

Czego dowiesz się z webinaru?

  • Jak działa zaawansowana optymalizacja tras VRP?
  • Jakie oszczędności w skali miesiąca można osiągnąć po wdrożeniu optymalizacji VRP?
  • Jakie inne korzyści daje optymalizacja tras na przykładzie wybranych firm

Jeżeli jesteś specjalistą odpowiedzialnym za wybór oprogramowania do planowania tras dla kierowców, nie może zabraknąć Cię na tym spotkaniu!

Wiedzą podzieli się:

Mariusz Stasiak, Prezes Zarządu Emapa S.A.

Zbudował zespół badawczo rozwojowy zajmujący się rozwojem nowoczesnych algorytmów optymalizacyjnych w firmie Emapa. Efektem prac zespołu jest stworzenie jednej z najlepszych i najbardziej uniwersalnych technologii do optymalizacji problemów transportowych co zostało potwierdzone pobiciem ponad 250 rekordów optymalizacyjnych w badaniach instytutu międzynarodowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w wyniku których powstały kluczowe produkty i usługi powiększające portfolio Spółki Emapa.

Formularz rejestracyjny: www.webinar-optymalizacja.pl.

gru 17 2020

Szczegóły

Data: 17 grudnia 2020
Godzina: 11:00 - 12:00
Cena: BEZPŁATNE
Kategorie: ,
WWW: Przejdź na stronę

Miejsce